باغ پرندگان کیش که در مجموعه پارک دلفین قرار دارد یکی از زیباترین پارک های تفریحی منطقه خاورمیانه می باشد که در مسافرت به کیش به معنای واقعی ارزش دیدن دارد در اين باغ بيش از پنجاه و پنج گونه از پرندگان قاره های آسيا ، آفريقا و امريکا نگهداري مي شوند.
در برکه وسط باغ  فلامينگوها، پليکان های پاخاکستری و سفيد درنای تاج دار، ايبيس، قوها و انواع لک لک های مارابو و سدلبيلد در محيطی کاملا طبيعی، مناظر کم نظير و زيبايی را در برابر ديد گردشگران قرار می دهد.
از ديگرگونه هايی که در باغ پرندگان کيش مشاهده می شود، می توان طاووس ها، انواع طوطی های سبز، کاسکو، کاکاتوآلبا، ماکائو، طاووسک ها، قرقاول چينی، پنگوئن های پاسياه، توکان و مرغ شاخ دار را نام برد.  علاوه بر پرندگان مختلف، تمساح گاندو يا پوزه کوتاه، آهو و ميمون نيز در اين باغ نگهداری می شود.


باغ پرندگان

باغ پرندگان کیش در مجموعه تفریحی پارک دلفین یا دلفیناریوم قراردارد. این مجموعه شامل فضای سبز با انواع گونه‌های مختلف گیاهی، باغ پرندگان و اولین و تنها دلفیناریوم در ایران است.
بازدیدکنندگان در اولین بخش با عبور از مسیرهای سبز و زیبا پرندگان مختلف را می بینند و با مطالعه مطالب درج شده بر روی هر قفس، اطلاعات جامع و مفیدی درباره زیستگاه، نوع تغذیه و ویژگی هر پرنده به دست می آورند. دومین بخش محوطه ای است زیبا به مساحت حدود 2 هکتار که فضای مناسبی را برای پرواز آزادانه پرندگان فراهم کرده است.


باغ پرندگان


باغ پرندگان


باغ پرندگان


باغ پرندگان


آدرس و مشخصات باغ پرندگان کیش:


آدرس: جزيره كيش، پارك دلفين ها
 تلفن تماس:  07644445237  -  0764444523 
ساعات كار: همه روزه از ۱۸ الي ۲۰

قیمت بلط باغ پرندگان کیش
 
 
تعداد بازدید مطلب : 2301
گروه:مکان های دیدنی کیش|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی