فلای بورد کیش یکی دیگر از تفریحات کیش می باشد، فلای بورد (flyboard) که یک  تفریح مهیج آبی می باشد ، شما می توانید بر روی آب پرواز کنید.

تفریحات کیش - فلای بورد کیش

شما می توانید توسط فلای بورد تا چندین متر بر فزار آب پرواز کنید ، می توانید بر روی آب راه بروید و یا داخل آب شیرجه بزنید و مجدد به اسمان بروید.
آموزش کامل استفاده از فلای بورد قبل از استفاده به شما داده می شود و اصلا جای نگرانی جهت استفاده از فلای بورد نمی باشد.


 فلای بورد کیش


fly board- فلای بورد کیش

که نیاز به عکس العمل و تصمیم گیری فوری دارد تا بتوانید تعادل خود را هنگام پرواز بر روی سطح آب بدست آورید و مثل یک انسان پرنده یا یک شناگر ماهر ساعت ها با تخته فلای بورد خود لذت ببرید. این ورزش تجربه ای متفاوت و وصف نشدنی برای گردشگران تور کیش و بسیاری از مردم می باشد. اگر این سوال برای شما پیش آمده که چگونه بدون هیچ آموزشی و یا یادگیری قبلی می خواهید سوار بر فلای بورد بشوید باید این نکته را یادآوری کنیم که قبل از سوار شدن بر فلای بورد به شما 30 دقیقه آموزش می دهند. برای استفاده از فلای بورد های کیش در اسکله های کیش فراهم شده است که می توانید از آنها استفاده کنید. تجربه سوار شدن بر فلای بورد(fly board) وصفش کمی سخت است شاید مثل فرار کردن از جاذبه زمین یا حتی ممکن است حس قدرت به شما دست بدهد مسافران جدیدی که به جزیره کیش سفر می کنند برای یک بار هم این ورزش را تجربه می کنند. پس اگر مسافر جزیره کیش هستید و قصد این را دارید که از وسایل تفریحی این جزیره استفاده کنید، پیشنهاد ما استفاده از وسیله تفریحی فلای بورد می باشد. فقط تنها مسئله ای که ممکن است شما را از سوار شدن بر فلای بورد جزیره کیش منصرف کند، قیمت آن می باشد! البته این موضوع نیز با خرید کوپن های تخفیف تا حدودی برطرف می شود و خرید کوپن های تخفیف فلای بورد کیش گاه تا 50% وجود دارد. با این تفاسیر دیگر مشکلی برای محروم شدن از سوار شدن بر فلای بورد باقی نمی ماند. برای اطلاع از تفریحات دیگر کیش به فایل تفریحات کیش مراجعه کنید.


فلای بورد کیش


تعداد بازدید مطلب : 9272
گروه:تفریحات کیش|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی