چتر پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش


چتر پاراسل کیش

در باشگاه ها و مراكز تفريحات دريايی كيش، امكاناتی مانند دوره های آموزش غواصی ، جت اسكی ، اسكي روي آب، گشت با قايق تندرو، گشت تفريحی دور جزيره، آكواريوم شناور، تور جزاير اطراف، چتر پاراسل، ماهيگيری تفريحي، قايق کف شیشه ای ، بانانا و شاتل سواری ،  قايق كف شيشه ای ، ارائه مي شود. مراكز ورزشي و تفريحات ساحلی از ساعت ۹ صبح شروع به كار می كنند و معمولا” تا غروب آفتاب پذيرای مراجعان هستند.

 
با پاراسل در جزیره کيش  از نمای زیبای جزیره کیش دیدن نمایید. شما سوار بر چتر پاراسل شده و به وسیله ی یک قایق با سرعت کشیده می شوید تا ارتفاع بگیرید.  اوج هیجان و حس آرامشی بی نظیر را در آسمان آبی و روی آب های زلال و زیبای خلیج فارس تجربه کنید .

چتر پاراسل کیش يكي از تفريحات لذتبخش براي گردشگران و چتربازان بر فراز دریا، پاراسل در آسمان جزيره کیش است.


يكي از تفريحات لذتبخش براي گردشگران و چتربازان بر فراز دریا، پاراسل در آسمان جزيره کیش است.

چتر پاراسل کیش يكي از تفريحات لذتبخش براي گردشگران و چتربازان بر فراز دریا، پاراسل در آسمان جزيره کیش است.

چتر پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش است که در آن چترباز توسط طنابی به طول ۱۵۰ متر که به یک قایق موتوری متصل است، به پرواز در می‌‌آید. قایق موتوری چتر را به دنبال خود می‌کشد و بدین ترتیب فرد در آسمان تا ارتفاع حدود ۶۰ تا ۷۰ متر بالا می‌رود. پس از آن، با تغییر مسیر قایق و جمع شدن طناب، چتر پاراسل کیش به آرامی پایین می‌آید.

 چتر2نفره  پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش است

ابتدا برای شروع این تفریح باید جلیقه نجات شنا را پوشیده و سپس در جلیقه پاراسل ، که چند کمربند دارد ، قرار می گیرید. پس از نصب بندهای چتر پاراسل به جلیقه مخصوص پاراسل، شخص با پاهای کاملا کشیده ، بر کف انتهای قایق مینشید. ضمن اینکه فرد همچنان در جلیقه پاراسل بر کف قایق نشسته ، با حرکت تدریجی آرام قایق ، چتر پاراسل در کیش به هوا برخاسته و بر بالای انتهای قایق قرار می گیرد .
 
 چتر2نفره  پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش است

 چتر پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش است


هنگامی که سرعت قایق به سرعت لازم و مورد نظر ناخدای قایق که در رشته پاراسل و همچنین استفاده از دستگاه وینچ ، نیز دارای تجربه و تبحر کافی است، رسید  با مورد توجه قرار دادن، تعادل لازم سرعت رها سازی طناب ، دستگاه وینچ با سرعت قایق، به آرامی شروع  به رها سازی طناب  می کند . که باعث  فاصله گرفتن چتر پاراسل و فرد آویزان در زیر آن ، از کف قایق می گردد . سپس چتر پاراسل کیش به آسمان میرود و به ارتفاعی که قبلا بلیط آن را تهیه کرده اید میرسید . همانطور که قایق حرکت میکند شما را نیز در امتداد جزیره کیش حرکت میدهد.

 چتر پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش است

 

هزینه ی چتر پاراسل بر مبنای ارتفاع 


چتر پاراسل ارتفاع 150 متری 70 هزار تومان
چتر پاراسل ارتفاع 300 متری 90 هزار تومان
چتر پاراسل ارتفاع 500 متری 120 هزار تومان

  چتر پاراسل کیش، نوعی ورزش آبی از تفریحات دریایی هوایی کیش است


به منظور برقراری امنيت و رفاه حال گردشگران، امور دريايی موسسه ورزش و تفريحات سالم کيش توسط يک فروند شناور جستجو و نجات 24ساعته به صورت رايگان در نوار سياحتی جزيره کيش جهت  برقراری امنيت  وارائه خدمات فعال می باشد. همچنين امور دريايی وظيفه کنترل و نظارت بر فعاليت تمامی کلوپ های غواصی و دريايی و مراکز ورزش های دريايی کيش را برعهده دارد.

شماره تلفن همراه اورژانس دريايی کيش: 09347697100
شماره تلفن اورژانس دريايی کيش با سيم کارت همراه جزيره: 151
شماره تلفن موسسه ورزش و تفريحات سالم کيش: 07644450487

تعداد بازدید مطلب : 13543
گروه:تفریحات کیش|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی