جت اسکی کیش


جت اسکی در کیش ، یکی از تفریحات بسیار مفرح و هیجان انگیز در جزیره زیبای کیش می باشد.
 

جت اسکی در کیش


در سفر به جزیره کیش یکی از تفریحات آبی که پیشنهاد میشود از آن لذت ببرید ، جت اسکی می باشد، مدت زمانی که میتوانید از جت اسکی استفاده کنید معمولا 15 دقیقه می باشد، که شاید در نگاه اول برای افرادی که هنوز سوار جت اسکی نشده اند کم باشد، اما زمان بسیار کافی می باشد و در طول این زمان شما میتوانید نهایت لذت را از این تفریح ساحلی در کیش ببرید.
 

جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش
 

شرایط معمول جهت استفاده از جت اسکی :

1. حداقل سن جهت استفاده از جت اسکی معمولا بیست سال است مگر اینکه یک همراه بالای بیست سال اجاره کننده و البته راننده جت اسکی باشد.
2. از سوار شدن خردسالان جلوگيري ميشود.
3. ظرفیت هر جت اسکی دو نفر می باشد.
4. استفاده از جلیقه نجات الزامی است.
5. پر كردن فرم مربوطه و امضاء آن و تعهد دادن به رعايت دقيق قوانين و هشدارهای که قبل از استفاده از جت اسکی به گرشگران آموزش داده میشود.

جت اسکی در کیش
 

برای استفاده از جت اسکی چه امکاناتی همراه خود ببریم؟

در کلوپ ها کیش شما میتوانید کمد اختصاصی داشته باشید و کلیه وسایل خود را داخل ان بگذارید، امکان دوش گرفتن نیز فراهم است که میتوانید پس از استفاده از جت اسکی در صورت تمایل همان جا دوش بگیرید.
آقایان میتوانند با یک شلوارک و یا مایو پاچه دار سوار جت اسکی شوند که بهتر است همراه خود بیاورید (درصورتی که همراه نداشتید معمولا کلوپ ها خودشان در اختیارتان قرار میدهند و هر کلوپ به خانم ها لباس بادگیر و ضد آب میدهد، که البته با استفاده از این باد گیر باز هم لباس خانم ها تا حدودی خیس میشود.

جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش


مقررات و توصیه های استفاده از جت اسکی :

1- هر کلوپ محدوده مشخص مربوط به خود را دارد که قبل از سوار شدن، مسئول و یا مربی کلوپ به شما توضیحات و اموزش های لازم را می دهد، از رفتن به محدوده های آبی سایر کلوپ ها خود داری کنید.
2- از انجام حرکات نمایشی و یا دورزدن های ناگهانی اکیدا خودداری کنید چرا که منجر به واژگون شدن جت خواهد ویا پرت شدن همراه شما به داخل آب خواهد شد.
3- حداقل رعایت فاصله 100 متری را با اسکله، سایر جت ها و یا شناورها را رعایت کنید.
4- در هنگامی که می خواهید به ساحل برگردید، از سرعت خود بکاهید و با سرعت بسیار کم به ساحل نزدیک شوید.
5- درصورتی که جت اسکی یا شناوری به شما نزدیک می شود و متوجه شما نیست حتما توقف کنید.
6- به هیچ عنوان سعی نکنید از جلو یا کنار سایر جت اسکی ها یا شناور ها رد شوید، از پشت سر انها عبور کنید یا دور بزنید.
7- در صورتی که در هنگام جت اسکی سواری، جت دیگری را دیدید که چپ شده  و سرنشینان آن داخل آب افتاده اند به هیچ عنوان به آن ها نزدیک نشوید و نیازی به کمک از سمت شما نمی باشد، مسئول و مربیان کلوپ در حال نظارت و کنترل هستند و خودشان خیلی سریع اقدام خواهند کرد.

 

جت اسکی در کیش


جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش


یک توصیه :
دوستانی که به صورت خانوادگی، همراه با همسر یا فزند یا اقوام و یا دوستان خود میخواهند از این تفریح آبی در کیش استفاده کنند اکیدا توصیه میشود از اجاره همزمان جت اسکی اکیدا خوداری کنید، که البته جزء قوانین کلوپ ها نیز می باشد،.
فکر نکنید که جذابیت و هیجان استفاده همزمان از این تفریح با دوستان یا اعضای خانواده تان بیشتر میشود، دقیقا خطر و احتمال ایجاد حوادث ناگوار بسیار بالا میرود.


جت اسکی در کیش

قیمت جت اسکی در کیش :

قیمت اجاره جت اسکی برای پانزده دقیقه معمولا 60،000 تومان می باشد، (برای هر نفر 30،000 تومان) برای قیمت دقیق و یا استفاده از طرح های تخفیفی و رزرو، میتوانید با کلوپ هایی که خدمات تفریح جت اسکی ارائه می کنندهماهنگی کنید.


جت اسکی در کیش

 

تعداد بازدید مطلب : 11687
گروه:تفریحات کیش|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی