ماهیگیری در کیش


ماهیگیری در کیش

گستردگي سواحل، دريايی زلال و گرماي مهربان آفتاب جنوب در محيط بي سروصداي جزيره، شرايط مطلوبي را براي علاقمندان به ماهيگيري در كيش فراهم آورده است. گردشگران جزیره کیش با ماهیگیری در سواحل زیبای این جزیره مرجانی لحظات خاطره انگیزی را تجربه می کنند.

ماهیگیری تفریحی در کنار سایر امکانات مناسب اقامتی و طبیعت زیبای جزیره کیش یکی از جاذبه های گردشگری است که همواره طرفداران زیادی در بین مسافران و گردشگران این جزیره داشته است. در ساعات اولیه صبح و یا هنگام غروب خورشید و خنک تر شدن هوا در مناطق مختلف نوار ساحلی گردشگران علاقه مند به ورزش مفرح ماهیگیری لحظات نابی را در سواحل زیبای جزیره کیش تجربه کنند.
 
ماهیگیری در کیش
 
ماهيگيري در سرتاسر سواحل جزيره آزاد است. علاقمندان مي توانند با استفاده از وسايل ساده ماهيگيري با قلاب هاي معمولي كه تهيه آن ها از فروشگاه هاي ورزشي كيش امكان پذير است و بدون بهره مندی از ادوات خاص و یا دانش کافی در خصوص شرایط صید ماهی ، تنها با هدف نشاط روحی و بهره گیری از طبیعت زیبای خلیج فارس ساعاتی از وقت خود را به ماهیگیری اختصاص دهند.
 
ماهیگیری در کیش
 
ماهیگیری برای برخی از خانواده هایی که به کیش سفر کرده اند فرصت مغتنمی است تا کودکان در کنار پدر و مادر علاوه بر کسب تجربه های جدید در جمع خانواده با انواع ماهی های جنوب کشورمان و حیات گونه های متعدد آبزیان، بیشتر آشنا شوند.
 
ماهیگیری در کیش
 
انواع ماهى هايى كه توسط اين صيادان صيد مى شوند شامل: ماهى شير، سُرخو، سه كله، كافُر، شهرى، جاش سال، جاش طلايى، جت، هوور، كوسه، نيزه، هامور، زرده، صافى، طوطى، حلالى، گرفه و زل است.
 
ماهیگیری در کیش
 
ماهیگیری در کیش

 
تعداد بازدید مطلب : 10789
گروه:تفریحات کیش|
برچسب ها
مطالب مرتبط
فرستنده:علیرضا
نظر :
در حال حاضر ماهیگیری در تمام سواحل جزیره کیش امکان پذیراست ونیاز به دونوع مهارت میباشد (حرفه ای وعادی) که بالنسر یا نخ دستی برای اشخاصی که فقط چند ساعتی را در کنار خلیج همیشه فارس سپری کنند امکان پذیر است بهتر است از اطلاعات اشخاصی که ساکن جزیره هستند وسابقه خوبی در این ورزش دارند استفاده کنید لوازم مورد نیاز را میتوان از بازارهای ونوس مرکز تجاری وعربها تهیه نمود بهتر است قبل از خرید لوازم حرفه ای به چند فروشگاه سربزنید

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی